KOMPOZİT KÜRLEME OTOKLAV CİHAZI

Kompozit otoklavı, genellikle havacılık ve diğer yüksek performanslı ürün odaklı çalışan sektörlerde kompozit parçaların kürlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Cihazın maksimum çalışma sıcaklığı 400 °C ve maksimum çalışma basıncı 20 bar’dır. Maksimum 100 x 80 cm parça çalışmaları için uygundur. Isıtma ve soğutma sistemi, vakum ünitesi, motor ve fan sistemleri bulunmaktadır.

Kompozit parça üretiminde kullanılacak fiber ve reçine malzemeleri hizmet alımı yapan kişi/kurum tarafından tedarik edilmesi gerekmektedir. Kurumumuz tarafından tedarik edilmesi talep edilmesi durumunda sorumlulara bildirilmesi gerekmektedir.

Vakum torbası, peel ply ve vakum bağlantı parçaları gibi sarf malzemeler kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Üretilen parçalar hizmet alımı yapan kişi/kurum tarafından teslim alınacaktır.

 
 

 

 

Cihaz Marka/Model

Numune Boyutları

Çalışma Sıcaklıkları

Maksimum Çalışma Basıncı

Analiz ücreti

Hizmet Süresi (İş Günü)*

İletişim Bilgileri

Eralp

Maksimum Uzunluk ve Genişlik: 100 x 80 cm

25 – 400 °C

20 bar

6.300,00 TL / Saat

İletişime geçiniz

e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: 0 (312) 201 36 72

 

 *Hizmet süresi, cihazdaki iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Cihazda oluşabilecek arıza, kalibrasyon, bakım gibi durumlar ve numune sayısı hizmet süresinin uzamasına sebep olabilir.