SİTOTOKSİSİTE TESTLERİ

Sitotoksisite analizi, MTT, XTT ve LDH testleri ile yapılabilmektedir. Analiz yöntemi müşteri tarafından numune tesliminden önce belirtilmelidir.

Katı ve sıvı numuneler analize tabi tutulabilirler. Numunelere ait çözücü bilgisi müşteri tarafından sağlanmalıdır. Numunenin müşteri tarafından hazırlanması durumunda, steril olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Numunenin müşteri tarafından hazırlanmadığı durumlarda, numune hazırlanmasına bağlı oluşabilecek istenmeyen durumlardan müşteri sorumludur. Katı toz numunelerin 1 g, katı gözenekli ve gözeneksiz numunelerin 6 cm2, sıvı numunelerin ise 1 ml olması gerekmektedir.

Rapor içeriğinde numune hazırlama bilgileri, yöntem, ham data, yüzde canlılık değerleri ve numuneler ile etkileştirilmiş hücrelerin mikroskobik görüntüleri bulunmaktadır. Rapor içeriğinde farklı verilerin istenmesi durumunda numune tesliminden önce  müşteri tarafından belirtilmesi gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Analiz Yöntemi

Analiz Ücreti (KDV Hariç)

Hizmet Süresi (İş Günü)*

İletişim

ISO 10993-5  Tıbbi Cihazların Biyolojik Değerlendirmesi Bölüm 5: In vitro sitotoksisite testleri

7.000 TL / Numune

14

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: 0 (312) 201 36 92

BS 6920-2.5 (Tek Sıcaklık)

7.000 TL / Numune

BS 6920-2.5 (İki Sıcaklık)

12.600 TL / Numune

 

*Hizmet süresi, iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Cihazda oluşabilecek arıza, kalibrasyon, bakım gibi durumlar ve numune sayısı hizmet süresinin uzamasına sebep olabilir.